20. 03. 2012

Motivatsioonikoolitus

AUTORIST

Minu nimi on Sirje Lehtmaa. Lõpetasin Mainori Kõrgkooli ärijuhtimise erala  personalijuhtimise  suunal 2010 .a. Süvendatult õppisin psühholoogiat. Alates aastast 2010 olen olnud aktiivselt tegev ka personali värbamise, koolituste ja konsultatsioonidega. 2011.a. koolitasin alustavaid ettevõtjaid  ja erinevate alade töötajaid, kelle põhitöö ei ole värbamine ja ametijuhendite koostamine. Ajendatuna professionaalsest huvist personalitöö ja seal hulgas värbamise vastu,  täiendan ennast pidevalt läbi erinevate koolituste ja kursuste.

Koolitusi ja konsulatsioone teostan nii reaalses elus kui ka e-keskkonnas. Klientide tagasiside põhjal võin kinnitada, et käeolev programm töötab väga edukalt.

Kõik minu poolt läbiviidavad koolitused on praktilises elus läbiproovitud ja ma garanteerin nende toimimise.

Erinevad ettevõtted vajavad erinevaid motivatsioonilahendusi, sest neis töötavad erinevad inimesed.Ei ole olemas ühte ja ainuõiget motiveerimise vahendit. Kui tundub, et väljapakutud lahendused ei toimi, siis kaardistame koos Teie probleemid ja leiame õige lahenduse. Vajadusel pakun ka lisakonsultatsioone.

KURSUSE SISU

Motiveeritud inimesed on ettevõttele oluline kapital. Motiveeritus ei ole ainult rõõmsad ja õnnelikud inimesed sinu ettevõttes, vaid nende töötahe on palju kordi suurem kui oskame endale ette kujutada. Seega, et mõista ja rakendada seda oma ettevõttes, teeme kursuse käigus selgeks mõned teooriad, et saada selgeks kuidas need toimivad. Toon näiteid  erinevatest olukordadest ja seostest teooriatega.

Lihtsalt kõike lugedes ei kinnistu need teadmised, seega olen koostanud õppe koos ülesannetega. Alati ei ole ülesannetel ühte ja õiget lahendust, vastus sõltub pigem vastaja arusaamisest ja põhjendusoskustest.

SISUKORD

  • Sissejuhatus
  • Erinevate teooriate ülevaade
  • Kommunikatsioon kui esmane vahend töötajate motiveerimisel.
  • Edukad ideed töötajate motiveerimiseks.
  • Analüüsime olukordi juhi pilgu läbi ja töötaja vaatenurgast.
  • Kuidas leida üles probleem?
  • Kuidas leida töötaja, keda motiveerida
  • Ettevõtte kultuur üks peamisi motivaatoreid.

HIND

Motivatsioonikoolituses on teooriad kokkuvõtlikult välja toodud ja seega ei pea sa pakse raamatuid läbi lugema, et mõista, mis on motivatsioon ja kuidas oma töötajaid motiveerida. Hind on 10 EUR, kuid alati olen nõus leidma koos sinuga parima lahenduse sinu ettevõtte jaoks.

2 thoughts on “Motivatsioonikoolitus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.