Skip to content

euroOma äriga võib alustada igal ajal, aga alati on hea sellega algust teha siis, kui majandus on tõusuteel.

Kuidas aru saada sellest, et majandus kasvab? Kõige lihtsam on vaadata lahtiste silmadega enda ümber. Ilmselt olete märganud, et väga paljud inimesed reisivad jälle, ostavad igasugu (suhteliselt väärtuslikke) asju ja elavad enam-vähem sarnast elu nagu enne majanduskriisi. MASU-st ei räägi enam keegi ja inimesed on juba unustanud, et midagi sellist üldse oli.
Inimeste muretu suhtumine on tingitud sellest, et tööpuudus ei ole enam hirmutav. Kindlusetunne töö (eriti palga) osas lubab inimestel jälle rohkem kulutada. Pealegi on pangad taas hakanud kergemini laenu andma, mis omakorda hoogustab tarbimist. Ja sellises kasvavas tarbimistrendis ongi kõige õigem aeg alustada oma äriga.
Erinevad uuringud on selgelt tõestanud seda, et mida rohkem on inimestel raha, seda kergemini on nad valmis kulutama asjadele, millele nad piiratud eelarve puhul ei kulutaks. Seega kui inimesed tunnevad end muretult ja raha on, siis on nad valmis tegema rohkem oste emotsioonide ajel. Seega sellest loogikast lähtuvalt ei peaks tänasel päeval inimestele pakkuma neid tooteid või teenuseid, mida inimestel “on vaja” vaid hoopis seda, mis inimestele “meeldib”. Kuna inimestele meeldivad väga erinevad asjad, siis äri mõttes piire ei ole ja võib alustada pea iga asjaga. Oma äriga alustamine nõuab küll pisut teadmisi ja ettevalmistust, kuid selles pole midagi ületamatut ja vajalikud teadmised saab meie ärikursuselt.
Kui tunned, et tahad oma tulevikku pisut rohkem kindlustada, siis praegu oleks just hea aeg alustada ettevõtlusega.

Miks on hea just praegu äriga alustada?