Skip to content

KKK

Allpool on toodud peamised küsimused, mis kipuvad meie õpilastel tekkima. Loodetavasti leiad ka oma küsimusele siit vastuse. Kui ei leia, siis kirjuta info@ekursus.ee

Kuidas alustada e-kursusega?

1. Valid välja meelepärase kursuse ning tasud kursuse eest.

2. Kui makse on laekunud, siis saadetakse Sulle paroolid ning koolituskeskkonna link. Oluline tähele panna: E-poe kasutaja-andmetega ei saa sisse õppekeskkonda (õppekeskkonda logimise paroolid saadetakse eraldi).

NB! Jälgi ka kursuse alguskuupäeva siit. Paroolid saadetakse reeglina kursuse alguskuupäeval.

3. Saadud paroolidega saad õppekeskkonda sisse logida ja alustada õppimist. Õppida saad omale sobival ajal, ajalisi piiranguid ei ole (välja arvatud Töötukassa kliendid, kellel on kokkulepitud koolitusperiood).

  • Minu koolituse eest maksab Töötukassa. Kuidas registreeruda?

1. Registreerud sobivale koolitusele Töötukassa iseteenindusportaali kaudu.

VÕI

2. Kasuta kursuse kirjelduse juures olevat Töötukassa registreerumise vormi. Registreeringu jaoks on meile vaja saata ees-ja perekonnanimi, isikukood, soovitud kursuse nimi ning kursuse alguskuupäev. Kursutse algusajad leiad siit.

  • Kas kursuste eest saab tasuda järelmaksuga? 

Sellist võimalust hetkel ei paku.

  • Kui kaua kehtib toiduhügieeni koolituse tunnistus?

Selle kohta on lisatud eraldi postitus, mis asub siin

  • Kas veebipõhist toiduhügieenikoolitust aktsepteerib Põllumajandus- ja Toiduamet?

Jah, sest meie poolt pakutav veebipõhine toiduhügieenikoolitus on kooskõlas Toiduseaduse ning muude toiduhügieeni reguleerivate EL-i ja Eesti õigusaktidega.

  • Millised on õppetasu tagastamise tingimused ja kord?

14-päevane tagastamisõigus kehtib juhul, kui koolitusel osaleja ei ole õppekeskkonda sisse loginud ja/või õppematerjale kasutanud.

Kui koolitusmaterjalid on koolitusel osaleja poolt juba avatud, siis vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole võimalik toodet tagastada ning taganemisõigus ei kehti.

Õppetasu tagastamiseks tuleb esitada koolituse ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@ekursus.ee hiljemalt 14 päeva jooksul koolituse tellimisest.

Koolituskeskus tagastab kliendi pangakontole mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest tagastamisavalduses märgitud koolitustasu.

  • Kuidas ja miks küsitakse õppijatelt koolituste kohta tagasisidet?

Kursuse lõpetamise järel saavad osalejad anda meie koolituskeskkonnas elektroonilisel kujul hinnangu kursuse sisule ja kursuse korraldusele ning saavad teha ettepanekuid kursuse paremaks muutmiseks.
Tagasiside andmeid analüüsitakse koolitusjuhtide poolt ning kasutatakse selleks, et vajadusel (vastavalt tagasisidele) muuta kursuse sisu või koolituse korraldust paremaks.

Õpilase eelneval nõusolekul võime kogutud tagasisidet kasutada ka meie koolituste reklaamimisel.