4. 05. 2010

Arvamused

“Olen selle kursusega väga rahul. Sain väga palju kasulikku nformatsiooni enda jaoks.
Soovitan kindlasti oma sõpradele ja tuttavatele ka.
Kiitused teile :-)”

Epp Karlis

 

“Teie poolt saadetud materjal oli väga huvitav ning sain palju uut teada.Kindlasti kasutan seda materjali enda täiendamiseks töötades.”

Kelly-Ann Laine

 

“See minikursus on tõesti targemaks tegev ja suht kogukas, mida ma muidugi algul ei lootnud, kuid eksisin. Hästi põhjalik ja tore et seda tasuta ka võimaldatakse. Jätkake samas vaimus.”

Helen

 

“Paju tänu tubli töö eest! Läbitud juhiabi minikursus andis mulle väga hea esmase ülevaate antud töö olemusest. Suur rõõm on,et Teil on tahtmist sellist sisukat materjali tasuta jagada.”

Siret

 

“Väikseid näpunäiteid ja nippe sain juurde, mis kindlasti parandavad töö kvaliteeti.
Tänud”

Eve-Ly Lepik Mesikäpp
Barbatus OÜ
 

  

“Suur tänu jagatava koolituse eest. Mulle on sellest väga palju abi. Edaspidises töökoha valikus annab kindlasti mulle palju eeliseid.
Suur tänu.”

Teele Poolma

 

“Kuna ei ole mingit kogemust selles valdkonnas,siis kogu materjal oli ääretult põnev ja sain ettekujutuse sellest tööst.Tänan!
Sellelaadseid kursuseid võiks ikka rohkem olla.”

Heidy

 

“Väga hea sissejuhatav ning teemad on lühidalt ning konkreetselt ära seletatud.”

Krislin

  

“Juhiabi minikursus on asjalik ja hästi koostatud.
Tänud”

Tanja

  

“Kõik teemad olid omamoodi huvitavad, aga kõige rohkem olen kasu saanud viimasest osast, kus on ära toodud probleemsed kliendid, sest selles töös on neid väga palju.
Ma tänan teid väga, et kulutasite oma aega minu jaoks.”

Angrid

 

“Tere! Hetkel ei ela Eestis, aga oli soov end täiendada emakeeles, sellepärast avastasin enda jaoks e-kursusi. Olen rahul kõigi materjalidega ja juba läbin ka tasulist juhiabi kursust:)”

Viktoria

 

“Antud minikursus oli väga huvitav ja uudne, oma praktilise lähenemise tõttu. Mulle meeldisid osad, kus tõite välja Eestis võimalikud asutatavad ettevõtte liigid, samuti õigekeele peatükk oli hea meeldetuletus.

Edu edaspidiseks, väga huvitav lähenemine koolitustele.”

Merly Mehik

 

“Sain palju näpunäiteid ja infot kõige kohta mida tegelikult ei pane igapäeva töös tähelegi, näiteks kuidas oma hääletooniga ühte või teist asja muuta jne jne. Kui keegi arvab et ta nii kui nii teab sellest palju siis, ma siiski arvan et midagi uut leiab sellest kursusest igaüks.

Väga meeldis ja tänud:)”

Marit

“Aitäh minikursuse eest! Arvan, et küllap on antud kursus kasulik nii juba töötavale kui ka algajale juhiabile. Isiklikult oli mulle sümpaatseim kursuse teine osa, Asjaajamine, milles leiduvaid punkte sain kasutada nagu kontrollküsimusi iseenda töö kohta. Parimate soovidega,”

Anna

 

“Kursus oli väga hea. Enam oli mul kasu personalihalduse ja dokumentide loomise materjalidest. Huvitavad olid ka teised teemad.”

Anzela Kägo

 

“Tere!
Miks ma tellisin Teilt selle kursuse? Praegusel ajal eksisteerib väga palju firmasid,kes tegelevad koolitustega. Meil tuleb teha õige valik,kuhu minna. Kuna aega on vähe otsustasin e-koolituse kasuks, et täpsemalt teada saada mida see endast kujutab,valisin algul tasuta kursused. Jäin väga rahule ja teemad olid kõik eluks vajalikud, loodan Teiega peatselt kohtuda tasulistel kursustel.Tänan Teid väga!
Lugupidamisega,”

Anneli Kert

  

“Materjalid olid väga hästi koostatud, vajalikku infot oli kerge selekteerida.
Hea tutvustav ja kõiki teemasid käsitletud. Pean ütlema kahjuks päris lõpuni pole ma veel jõudnud. Igatahes on see materjal abiks minu õpingutes Tallinna Majanduskoolis, sest loengutes tuleb nii mõndagi juba tuttavat ette. Tänud!”

Linda

 

“E-kursus on väga lihtsalt lahtiseletatud ja arusaadav kõigile. Huvitav teema oli personalihaldus ja suhtlemine.”

Anneli

 

“Läbisin juhiabi minikursuse. See kursus andis palju teadmisi juurde.”

Jane

 

“Asjalik kursus. Sain kinnitust sellele, et teatud tavad on olulised igasugusel asjaajamisel. Suureks abiks oli materjal dokumentide vormistamisest. Osavalt on kokkuvõtted tehtud eesti keele grammatikast. Meeldis väga esimene minikursuse osa.
Tänud mitmekesise koolituse eest ja edu edaspidiseks!”

Aive

 

“Kasutasin juhiabi minikursust, ja see oli piisavalt mahukas, et saada eelaimust mida see töö endast ette kujutab!
Soovitan soojalt, Aivar ise ka väga abivalmis ja tore inimene:)”

Grete

 

“Tänud! Väga abistav materjal.”

Priit

 

“Läbisin juhiabidele mõeldud minikursuse ja jäin väga rahule.
Minu arvates on tegemist põhjaliku, konkreetse ja hästi koostatud õppematerjaliga. Samuti meeldivad mulle blogis ilmuvad postitused, kust leiab nii mõnegi toreda nõuande, mis isegi tööväliselt vajalikuks võib osutuda. Igaljuhul tänud kursuse koostajale ning jään huviga ootama nii põhikursust kui ka uusi asjalikke ja humoorikaid blogipostitusi.”

Natalia, Baltic Pack EST

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.